BİLGİ VEYA REZERVASYON İÇİN LÜTFEN ARAYIN: 0212 227 9572 - 0212 227 9573 - 0532 271 2652

MENÜLER

Fiyat bilgileri için E-POSTA: info@kucukprens.com TEL: 0532 271 2652


İstanbul'un gözbebeği Boğaz'ımızda sizlere kahvaltı keyfini sunuyoruz.

Küçük Prens Gezi Tekneleri siz misafirlerine sunduğu seçeneklere siz dostlarımızdan gelen istek üzerine bir yenisini daha eklemiş bulunmaktadır. Toplam 3 saat devam eden kahvaltı turlarımızda aileniz veya dostlarınızla birlikte çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken gökyüzünde süzülen güneşin sıcaklığıyla birleşen martı sesleriyle nezih ve sıcak dostluk ortamında sizler boğazın eşsiz güzelliklerini göz ucuyla süzerken teknemizin beraberliklerinden doğan mavinin çırpıntı sesleriyle isterseniz mangalınızda ekmeğinizi yada sucuğunuzu kızartın veya Küçük Prens mutfağında özenle sizlere hazırlanan kahvaltılıkların lezzetiyle boğazımızın temiz havasını tarih kokan eserlerini yalılarını gizemli koylarını keşfedin.

Küçük Prens Gezi Tekneleri'nde gerçekleştirilen organizasyonlarda siz misafirlerimizin isteğine cevap verebilecek personelimizin titizliği, kalitesi, deneyimi ve güler yüzlülüğü ile siz ve dostlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

MENÜ

Beyaz Peynir + Eski/Yeni Kaşar + Krem Peynir + Yeşil/Siyah Zeytin + Salam + Tavuk Jambon
Yumurta (3dk-5dk) + Tereyağı + Bal + Reçel Çeşitleri (kayısı, çilek, vişne)
Domates Soslu Sosis + Cornfleks + Domates + Salatalık
Poğaça Çeşitleri + Mini Pizzalar + Meyve Çeşitleri + Ekmek Sepeti + Simit Çeşitleri + Tepsi Böreği
Süt + Çay + N.Kahve + Meyve Suları


Et ve balık barbeküsünde pişirilip sıcak ikram edilmektedir. Fiyatlarımıza 4 saat tekne gezisi dahildir.

KÜÇÜK PRENS GEZİ TEKNESİ T.C TURİZM BAKANLIĞI 8460 SAYILI VE 17.05.2002 TARİHLİ TURİZM BELGESİNE SAHİP OLUP, İÇKİLİ YÜZER TESİS RUHSATI MEVCUTTUR.

TEKNELERİMİZİN KAPALI SALONU BULUNDUĞUNDAN HAVA ŞARTLARINDAN DOLAYI VEYA BAŞKA BİR SEBEBTEN DOLAYI HİÇ BİR ORGANİZASYON -İSTANBUL LİMAN BAŞKANLIĞININ DENİZE ÇIKMA YASAĞI KOYMADIĞI SÜRECE- İPTAL EDİLMEZ. İPTAL EDİLEN TURLARDA ÖN ÖDEME VE KAPORA KESİNLİKLE İADE EDİLMEZ.

İsteğe bağlı olarak ve belirli bir ücret karşılığında video dijital çekim, şamdan ve canlı çiçek, masa başı, ışık gösterisi, palyaço, şelale dış mekan, folklor ekibi, mehter takımı, falcı, balon süsleme, tekne girişi çiçek süsleme, canlı müzik/fasıl, trio, çigan, oryantal hizmetleri verilir. Ekstra süslemeler için ekstra ücret talep edilir.